BLACK KING BAR_BA

Priestor baru je situovaný v Bratislave v centre. Jedná sa o prvý E-sport Bar na Slovensku. Black King Bar je miesto venované priaznivcom hier a kultúry s tým spojenej. 5xPC + 2xXbox na hranie, knižnica fantasy + sci-fi literatúry, stolové hry, premietanie turnajov a streamov na 4xTV + plátno a k tomu dobré pivko. Športové prenosy na želanie (NFL, UFC) a párty naozaj všetkého druhu.  

 

 

 

  Vzhľadom na mnoho rôznych aktivít je priestor členený do viacerých funkčných zón. V centre dominuje veľký bar, z ktorého je výhľad do celého priestoru. 

 

 

 

 

​V prednej časti priestoru je navrhnuté kaviarenské sedenie na vytvorenie pohodlia pre návštevníkov cez den, čitateľský priestor s výhľadom na ulicu a dostatočným prirodzeným osvetlením.  V strede sa nachádza hlavná barová časť, s priestorom pre pódium. Na pódiu sú  mimo koncertov umiestnené stoly pre návštevníkov.      

 

 

 

 

​V zadnej časti je vytvorené medzipodlažie, ktorého spodná časť slúži pre hráčov počítačových hier a konzolových hier. Táto časť je umiestnená pod drevenou konštrukciou, ktorá zároveň vytvára pocit diskretnosti z jednej aj druhej strany. Hráči nerušia návštevníkov baru a návštevníci baru nerušia hráčov. Horná časť medzipodlažia slúži pre diskrétne boxové sedenie s výhľadom do záhrady za objektom.

 

Pokiaľ navštívite centrum Bratislavy v okolí Dunajskej ulice určite sa zastavte na dobré pivko, či hamburger....

 

Viac info: https://www.facebook.com/blackkingbar.sk/

   

 

 

 

 

Máte záujem o naše služby?
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia